Ať už máte firmu jakkoliv velkou, patříte do mezinárodní skupiny nebo by se zaměstnanci Vaší firmy dali spočítat na prstech jedné ruky, potřebujete kancelář. Na dobře dostupném místě, vybavenou moderními technologiemi a reprezentativní. Pořízení kanceláře nemusí být složité, a přesto umožní přesně takový komfort, jaký právě potřebujete.

Proč si nepronajmout samostatnou kancelář, ale pracovat v obchodním centru, má řadu výhod. V případě potřeby si totiž kromě vlastní kanceláře můžete vybírat z dalších služeb.
Obchodní centra poskytnou kanceláře pro Vás, případně Váš tým pracovníků v podobě efektivně zařízených a variabilních zasedacích místností, obchodních salónků, videokomunikačních místností. Lze i využít administrativní podporu a další řadu služeb, které se obvykle při pronájmu kanceláře neposkytují.

Právě tak přizpůsobivé a profesionální kancelářské prostory v Praze naleznete, pokud se obrátíte na nadnárodní společnost Regus. Tato firma s více než dvacetiletou úspěšnou tradicí má širokou síť business center po celém světě. Nacházejí se v moderních nebo historických částech měst tak, aby si svou kancelář mohl vybrat opravdu kdokoliv. Každá z 1200 lokalit v 95 zemích a 550 městech Vám bude k dispozici právě tehdy, když ji budete potřebovat. S jejich pomocí se stanete více flexibilními.

Vaše podnikání bude mít reprezentativní kancelářské zázemí, ať už se rozhodnete pro jakékoliv místo podnikání. V České republice se obchodní centra nacházejí prozatím především v Praze a Brně. Plánováno je otevření dalších poboček, aktuálně třeba v Ostravě.

Kanceláře k pronájmu v Praze naleznete na čtyřech prestižních lokalitách. Výborně dostupné budovy Zlatý Anděl, Empiria, City Centre a Burzovní palác nabízejí velmi reprezentativní prostory s recepcí, jejíž pracovníci komunikují několika světovými jazyky.

Při pracovních cestách můžete využít pohodlí, které poskytuje členství v programu Businessworld. Vybírat si můžete ze čtyř úrovní, které jsou navrženy tak, aby vyhověly různým představám a potřebám.

Pro Vaše profesionální kancelářské řešení zkontaktujte společnost Regus prostřednictvím webových stránek www.regus.cz nebo přímo zavolejte obchodnímu poradci na telefonní číslo (+420) 222 191 100.